Leden 2012

Nové dílo

24. ledna 2012 v 21:28 | Amy Laurien & Elis
Moji milý :)
Před několik měsíci se v našich hlavách zrodila múza. Velice jedinečný nápad na vytvoření nového a dovoluji si říct jedinečného díla. Příběh nese jméno SIGMA. Jediné co vám k němu prozradím je, že se jedná o fantastický historický román ;) ale to je vše, víc ani muk. Pusu mám na zámek :D

Příběh bude vyprávěn několik osobami a jejich pohledy na situaci. A každá čast bude štafetově zveřejňována mezi mnou a Elis. Nemusíte se však bát, vždy bude jednoduchým kliknutím upozorněno, kde se nová kapitola nachází ;)
Velice doufám, že se vám naše spolupráce i náš příběh bude líbit :)
Amy Laurien & Elis

2.kapitola - Večer

16. ledna 2012 v 16:32 | Amy Laurien |  Zabijáci Andělů

2. kapitola
Obývací pokoj zalila jasná ostrá záře. V jeho prostředku se z ničeho nic objevily dvě postavy. Byli promočené až na kost. Mokré vlasy a oblečení se jim lepily na tělo a na zemi po nich zůstávaly kaluže vody a krve. Tomi se ztěžka opíral o Angie a s její pomocí se belhal k pohovce. Angie je vtlačila do pohovky a hlasem, který nepřipouštěl žádné námitky, mu přikázala:
"Svlíkni se." a opustila místnost. Tomi ji poslušně poslechl a svlékl si mokré oblečení a je tak jej pohodil na podlahu vedle pohovky. Pohodlně se usadil a tiše zasténal. Poraněná noha ho pálila, nedokázal myslet na nic jiného. Za minutku byla Angie zpátky. V rukou měla misku s vodou, v nichž se máchala žínka, a lékárničku. Přidřepla si před Tomiho.
"Ukaž mi to." Řekla už jemněji. Tomi se zavrtal hlouběji do sedačky, zavřel oči a hlavu si opřel o opěradlo. Angie vzala žínku, vymáchala ji a otřela jí Tomiho stehno od krve a špíny. Něžně přejížděla po poraněném místě, aby ho to příliš nebolelo, i tak pod každým dotykem sykal bolestí. Pak si poraněné místo pořádně prohlédla. Tomi měl štěstí, katana mu nezpůsobila vážné zranění. Bylo to je velmi rozsáhlé škrábnutí. Otevřela lékárničku a vytáhla desinfekci.
"Jak to vypadá?" chtěl vědět Tomi, aniž by otevřel oči.
"Jen škrábnutí."
"Pchfff." Odfrkl si Tomi, jemu to jako škrábnutí nepřipadalo. Angie mu následně ránu vydesinfikovala. V tu chvíli měl Tomi pocit, že vyletí z kůže. Prudce vystřelil do sedu a chytl se za stehno.
"Mohla jsi mě varovat." zanaříkal
"Promiň." Usmála se na něj Angie a nohu mu obvázala. Pak vstala a odnesla lékárničku. Tomi si mezitím odpajdal do vedlejšího pokoje pro něco na sebe.