Prosinec 2011

1.kapitola - Napaden

26. prosince 2011 v 18:48 | Amy Laurien |  Zabijáci Andělů
1. Kapitola

Už od prvního okamžiku, kdy Tomi opustil bar, cítil v zátylku nepříjemný pocit. Chvění, jenž mu napovídalo, že není na ulicí sám. Byl lehce opilý, ale myšlenka, že jej někdo sleduje, mu napomohla vystřízlivět. Chladný déšť mu dopomohl rychle se vrátit zpět na zem. Oblečení se mi lepilo na tělo a nepříjemně ho studilo. Založil si ruce na prsou a lehce se nahrbil, aby v sobě udržel alespoň trochu tepla. Zpod vlasů, které mu v pramíncích spadaly do obličeje, sledoval temnou ulici před sebou. Shrnul si vlasy z tváře a otřel mokrý obličej. Zůstal přitom stát a naslouchal zvukům deštivé noci. Nic neslyšel. Nic kromě kapek dopadajících na střechy domů, do korun stromů nebo na zem. Bily do oken a výloh zavřených krámů. Děsivé ticho pohltilo město. Nikde nikdo. Byl tu sám a i přesto mu jeho šestý smysl nepřestával hlásit skryté nebezpečí. Nebál se. Jen toužil po tom, stát uprostřed svého teplého a bezpečného bytu. Držet v ruce hrnek lahodné kávy a sledovat to nepříznivé počasí zpoza okna. Jenže teď byl tady. Auto stálo před domem a domů zbývala ještě dlouhá cesta. Zatřepal hlavou jako by chtěl tohle všechno odehnat a rozešel se temnou ulicí dál. Jeho kroky se rozléhaly tichem. Děsilo ho to, protože jen slabě slyšel, jak v temných uličkách jeho kroky kopíruje někdo jiný. Přidal do kroku, teď si byl zcela jistý, že to nebyl jen pocit. Někdo ho skutečně sledoval. Když procházel kolem jedné postranní ulice, nemohl si nevšimnout temného stínu, který z něj nespouštěl oči. Z toho pohledu ho mrazilo po celém těle, nevěstil nic dobrého.

Merry X-mas

23. prosince 2011 v 16:06 | Amy Laurien
Krásné prožití Vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce Vám přeje Amy Laurien :)

Řečnické otázky

8. prosince 2011 v 19:46 | Amy Laurien
Proč mi všichni říkají mlč, když si chci promluvit? Proč mi všichni říkají nebreč, když se mi chce plakat? Proč mi všichni říkají miluj, když není kdo by mě měl rád? Budou mi také všichni říkat dýchej, až budu umírat?!


Angie Lewisová

6. prosince 2011 v 17:11 | Amy Laurien |  Zabijáci Andělů
Jméno: Angie Marie Lewisová
Status: Anděl
" Světu jsi možná jen jedinou osobou. Ale jediné osobě můžeš být celým světem."

Zabijáci Andělů

4. prosince 2011 v 20:33 | Amy Laurien |  Zabijáci Andělů
Zabijáci andělů
Citát: "Zabijáci andělů krvelační jsou, hlídaj vrata kostelů křídla víří tmou." - HYSTERIA
Moto: Padlý andělé jsou v nebezpečí. / Fallen Angels is in danger, now.
Autor: Amy Laurien

Moje Bohyně - část I. / II.

2. prosince 2011 v 20:46 | Amy Laurien |  Jednorázové povídky
Moje Bohyně - část I. / II.


Kdysi dávno lidé věřili v Bohy. Modlili se k nim, uctívali je, nosili jim oběti. Žádali je o radu, prosili o ochranu, o pomoc, o odpuštění. Věřili, že právě oni vedou osudy jejich životů.
Kam se ale tito Bohové v průběhu dějin poděli? Pořád jsou tady a drží nad námi ochrannou ruku. Jen se stáhli do ústraní a dali šanci pokroku a vědě. Nechali vzniknout náš moderní svět. Pro svou existenci si však zvolili Vyvolené, aby je chránili a pomáhali jim udržet rovnováhu na Zemi. Toto je příběh jednoho z nich.

Stál jsem na balkoně a zády se opíral o zábradlí. Upřeně jsem hleděl na dřevěné dveře před sebou. Zkoumal jsem každý jejich záhyb a každou škvírku. Doslova jsem je hypnotizoval pohledem a marně doufal, že se otevřou a vpustí mě konečně dovnitř. To čekání bylo nesnesitelné. Stál jsem tu už snad celé hodiny a stále se nic nedělo. Bylo to frustrující. Nezbývalo mi nic jiného než se kochat jejich krásou a čekat až přijde má hodinka.

Music 4

2. prosince 2011 v 20:05 | Amy Laurien

Dvě tváře

2. prosince 2011 v 13:17 | Amy Laurien |  Básně
Dvě tváře

Dvojí máš tvář
Černý a bílý plášť
Anděl ruce naklání
A ďábel chtíčem se ohání

A do tvých temných očí se dívám
Hrůzy oné noci se v nich odráží
A láskyplný výraz
Mé srdce unáší

Co jsi to za bytost?

Vrah a zločinec v noci zrádné
Sluha věrný v životě nesnadném
Hříšný syn s nevinnou duší
Ruce si podájí

Ty dvojí máš tvář
Už není vidět svatozář
Ať nikdo nás nevidí
Schovej ji do dlaní

Tu stejnou tvář
Černý a bílí plášť
Anděl ruce naklání
A ďábel chtíčem se ohání