Srpen 2011

Výlet do Finska

31. srpna 2011 v 17:46 | Amy Laurien
Ahoj Všichni
Musím Vám zdělit, že můj blog ještě na pár dnů zůstane bez nových článků, protože v sobotu odjíždím na výměnný pobyt do Finska. Bude mě čekat krásných 14 dní strávených v mrazivé zemi Tisíce jezer. Přejte mi hodně štěstí ať tam neumrznu a já Vám slibuji, že po návratu se pokusím přepsat všechny povídky a hned zveřejnit :)

Pozastavuji

27. srpna 2011 v 19:55 | Amy Laurien
Chtěla bych se omluvit všem, kteří se těšili na pokračovaní Lovkyně upírů. Zjistila jsem totiž, že psát tuhle povídku je pro mě obtížné. Nedokážu ji ztvárnit tak jak bych si přála a nepřichází můza. Rozhodla jsem se tuhle povídku pozastavit do doby, kdy bude na její psaní připravená.

Návrat z dovolené

27. srpna 2011 v 19:52 | Amy Laurien
Ahoj všichni :)
Tak je to asi tři hodiny zpátky, co jsem se vrátila z rodinné dovolené. Jako loňský rok jsme navštívili nám blízké Slovensko. Dva týdny strávené v městě Vysoké Tatry - Dolný Smokovec. Úžasné dva týdny plné odpočinky, krásné přírody a náročných výletů. Já nejsem moc velký fanoušek turistických výletů, ale jsem ráda, že jsem tady jela. Mám spoustu krásný zážitků a viděla jsem mnoho krásných míst. Dny na, které jistě nezapomenu jsou bouřka u studeného potoka ( :D ), Jazierka lásky ( omlouvám se jestli jsem napsala špatně, slovenština mi moc nejde i když je to krásný jemný jazyk) , Krásnohorka nebo kaštěl Betlier. Mno a musím zmínit největší ze svých výkonů a to výšlap na Térryho chatu. Bylo to skvělé, prostě lépe jsem ty dva týdny prázdnin strávit nemohla.

Mnoho jelikož jsem byla na dovolené tak můj blog trošku zaostal, za což se všem čtenářům moc omlouvám. Slibuji, že hned jak to půjde přidám pokračovaní povídek, protože mám pro vás nachystanou i další novinku ;) ( zase, já vím v tomhle jsem děsná. Stále něco nového a nic dokončené ) Bude to sice chvíli trvat ,ale věřím, že výsledky budou stát za to. Tak se prosím nehněvejte a buďte schovívavý :)

s pozdravem Amy :)